Підставка під телефонний крюк для ламінування CMYK із стереотипом із матеріалом флейт площею 350нгм та б

Опис товару: Кріплення на підлозі кріплення для піддонів CMYK з дисплеєм з матеріалом з матеріалом 350см та B. Високоякісний матеріал: 350гсм CCNB + K5, тобто міцний гофрований папір, сіра дошка, дошка для слоболів і т. Д. 2. Налаштований розмір: Наш звичайний розмір для бездоганний дисплей W 50см XD 45см XH 157см ....

Відомості про продукт


Опис:

Підставка під телефонний крюк для ламінування CMYK із стереотипом із матеріалом флейт площею 350нгм та б

1. Високоякісний матеріал: 350мсм CCNB + K5, тобто міцний гофрований папір, сіра дошка, дошка стегна та ін.


2. Індивідуальний розмір: Наш нормальний розмір для вільного стоячого дисплея W 50 см XD 45 см XH 157 см. Але у нас є проектування відділу проектування конструкцій та плоского проектування, професійної графіки та структурного дизайну.


3. Гнучкий стиль: складний, легко монтувати, збирати, носити та зберігати. для картону практично всі моделі можуть бути складені, що набагато економічніше для транспортування та транспортування. щоб дозволити постачальникам і безпосередньо перевозити з місця завантаження до кінцевого пункту продажу незакуплених продажів, заощаджуючи складування багаторазової упаковки витрат


4. Барвиста друк: офсетна 4-кольорова друк. або порожній (можна налаштувати)

Після обробки: глянець, ламінування, пляма. УФ, тиснення, штампування, водонепроникність


5. Методика виробництва майстерних працівників, суворих наглядових органів та впровадження сучасного обладнання гарантують не тільки гарантії якості, але й конкурентоспроможну продукцію. Він відіграє провідну роль серед усіх підприємств тієї самої сфери бізнесу для свого сучасного режиму управління підприємством, чудовою роботою в команді та видатним кредитом якості.


6. Привабливий вигляд: його інноваційний дизайн та кольоровий друк можуть легко підвищити свій профіль бренда та привернути увагу до нових продуктів.


7. Гарний рекламний ефект: паперовий дисплей став останнім і наймоднішим сучасним інструментом мерчандайзингу та його різноманітними проявами персоналізований контент відповідає естетичним та барвистим сучасним натовпу. Це найкращий спосіб просування корпоративного іміджу та побудови терміналу.


8. Хороший сервіс: ми надішлемо ваш запит за 24 години і рекомендуємо відповідний стиль згідно з вашими ідеями та продуктами. Наші професійні дизайнери, які можуть допомогти вам зробити дизайн, поки ви не задоволені. Після закінчення виготовлення дисплеїв ми намалюємо вам малюнки інструкцій з монтажу, щоб допомогти вам зібрати їх у правильному напрямку, ми також можемо зробити відео для вас, якщо буде потрібно.

Але для кольору вони відрізняються, оскільки кольоровий зразок є зразком струменевого друку, кольором буде якесь відхилення, тому зразок кольору використовується лише для підтвердження слова, зображення, це не стандартний колір. Але ми складемо невелику червону колір для вашого підтвердження, колірна гама близька до кольору офсетного друку. Звичайно, ви можете надати нам колірний малюнок.

Для масове виробництво, на всім дисплеї ми надамо простий малюнок, по-перше, після того, як замовлення буде підтверджено, ми надамо зразок вільно. Коли зразок буде підтверджено, ми організовуємо зразок, структура зразка буде такою ж, як і масове виробництво.

Jiechuang Display є одним з провідних виробників та постачальників картонні дисплеї, наша фабрика може надати клієнтам CMYK лакирувальну поверхню телефонних крюків для демонстрації стенду з матеріалом з матеріалом 350гсм та б з флетою з гарною ціною. Якщо ви шукаєте демонстраційні бренди або високоякісні товари, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Розслідування