Китайський завод, PDQ для безалкогольних напоїв, кави, скляних та металевих банок

Китайський завод, PDQ для безалкогольних напоїв, кофе, скляних та металевих банок 1. Що мені потрібно надіслати, якщо я хочу розробити новий картонний дисплей? ЕКО: спочатку, якщо ви можете надіслати нам інформацію про свої продукти, такі як малюнки, розмір, вага тощо, це буде чудово! Наші продажі зможуть зробити ...

Відомості про продукт

Китайський завод, PDQ для безалкогольних напоїв , кави, скляні та металеві банки

Назва продукту Промоушен Постійний картонний карманний дисплей
Модель №. OEM
Матеріал

Рециркулююча гофрована дошка, пластикові печери

 

Розміри Відповідно до вимог Клієнта
Колір CMYK & Full Color Printing & PANTONG
Утилізація поверхні Глянцевий / матовий ламінування, ультрафіолетове покриття, штампування золотом / сріблом, глянцева лакування, тиснення, розпирання, облицювання, різання, шовкографія

Формат робіт

AI, PDF, CDR, дотримуйтесь твоєї роботи
MOQ

100 одиниць Прийняти замовлення зразка

Використання Виставки, супермаркети, мережа магазинів, магазини, реклама для відображення товарів та просування продажів
Пакет

Індивідуальний пакет та 3/5 одиниць з подвійною упаковкою з великою упаковкою або плоскими, упакованими в паперові обгортки або експортні коробки

1. Що мені потрібно надіслати, якщо я хочу розробити новий картонний дисплей ?

ЕКО: спочатку, якщо ви можете надіслати нам інформацію про вашу продукцію, як-от фотографії, розмір, вага тощо, це буде чудово! Наші продажі зможуть зробити ескіз для вас.

Якщо ідея - це те, що ви хочете, наш дизайнер буде багатим своїм логотипом вашої компанії, інформацією про продукти та рекламу. тощо.

 

2. Наша продукція виробляється в Китаї, чи можливо вам допомогти нам консолідації продукції та дисплея на піддонах?

ECO: Ви маєте на увазі службу виконання, вірно? Так, наша фабрика має можливість зібрати дисплей , завантажувати продукти та відправляти їх по всьому світу. Раніше ми допомагали нашим клієнтам консолідації 80-х кілограмів продуктів на одному дисплеї піддонів і відправляти їх за кордоном.

 

3. Як отримати найкращу ціну за свій проект?

ЕКО: По-перше, я хотів би повідомити вам, що впливає на ціну, кількість і область друку.

Кожна установка друку має стандартний заряд, якщо кількість більше, то упевниться, що ціна одиниці вимірювання знизиться.

Якщо ви повідомляєте нам про те, де ви хочете роздрукувати, або якщо ви хочете просто залишити його порожнім, ціна буде дешевше.

Словом, ми можемо допомогти вам зробити відповідний дисплей за доступною ціною.

 

4. Скільки часу потрібно для того, щоб показати в руці?

ECO: За допомогою автоматичного різання вручну, білий зразок потрібно лише через півдня, щоб закінчити, друкована вибірка займає 1-2 дні. Обсяг замовлення може бути закінчений через 12 днів після того, як все підтверджено.

Jiechuang Display є одним з провідних виробників і постачальників картонні дисплеї, наша фабрика може надати клієнтам китайський завод, pdq для безалкогольних напоїв, кави, скляних та металевих банок продуктів з гарною ціною. Якщо ви шукаєте демонстраційні бренди або високоякісні товари, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Розслідування