Вишуканий подарунковий папір модного паперу для промоції шкарпеток

Вишуканий модний папір Подарункова коробка для носіння Промоція Чотирьохсторонній зелений поп Роздрібний картонний крюк Дисплей Стенд Картонна коробка, як правило, використовується в подарунок та ремесло, іграшки, ювелірні вироби та розкіш, упаковка електроніки та багато галузей. Це тісно пов'язане з нашим повсякденним життям. Картонна коробка буде використовувати сірий ...

Відомості про продукт

Вишуканий подарунковий папір модного паперу для промоції шкарпеток

Чотирьохсторонній зелений розкошковий картонний крюк для демонстрації стенду

Картонна коробка, як правило, використовується в подарунок та ремеслі, іграшки, ювелірні вироби та розкіш, упаковка електроніки та багато галузей промисловості. Це тісно пов'язане з нашим повсякденним життям.

 

У картонній коробці буде використовуватися сірий картон з основним матеріалом з паперовим папером, крафт-папером, паперовим папірцем та фактурним папером. На поверхні ми пропонуємо глянцеву або матову ламінування. Це допоможе захистити вміст та покращити сенс. Чи існує якийсь інший спосіб допомогти вашій продукції виділятися на всій полиці? Так, ми пропонуємо індивідуальну обробку поверхні, що обробляється на коробці, такими як штампування, тиснення, тощо.

 

Креативний дизайн може допомогти просування! Отже, у нас є команда для вирішення вашої дизайнерської загадки.

Не соромтеся звертатися за будь-яким питанням! :)

Jiechuang Display є однією з провідних виробників та постачальників упаковки, наша фабрика може надати покупцям вишукану подарункову коробочку для модного паперу для товарів для просування шкарпеток з гарною ціною. Якщо ви шукаєте демонстраційні бренди або високоякісні товари, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Розслідування