Гофровані піддонні дисплеї, картонні іграшки, дисплеї, іграшкові картонні дисплеї

Гофровані піддони, дисплеї для картонних іграшок, іграшкові картонні дисплеї Опис: Картонні дисплеї - це найкраще обладнання для зберігання та демонстрації продукції на ринку. 1) Основний матеріал: гофрований картон, дошка KT, сіра дошка 2) конструкції: у нас є шестирічний досвід у розробці ...

Відомості про продукт

Гофровані піддонні дисплеї, картонні іграшки, дисплеї, іграшкові картонні дисплеї

Опис:
Картонні дисплеї - це найкраще обладнання для зберігання та відображення продуктів на ринку.
1) Основний матеріал: Гофрокартон, дошка KT, сіра дошка
2) Дизайн: у нас є шестирічний досвід проектування та виготовлення картонних дисплеїв, дослідження наших інженерів та розробка нової структури для наших клієнтів. У нас також є ідеальний графічний дизайнер для вирішення ваших творів мистецтва, щоб забезпечити найкращий ефект друку, якщо ви не маєте дизайнера, ми можемо добре допомогти у створенні ілюстрації.
3) Друк та обробка поверхонь: офсетний друк, трафаретний друк та друк чорнила
Поверхнева обробка: глянцева / матова ламінування, лак, водне покриття, УФ-покриття;
4) Розмір: весь картонний дисплей тут був налаштований, ми маємо інженера з конструкцій та графічного дизайнера, ми добре можемо спроектувати розмір для базових дисплеїв за вашим запитом, дисплеї для картон призначені лише для ваших продуктів.
5) Упаковка: 3 способу упаковки, а. плоский упакований у коробку, то просто відправляйте дисплеї до вас, b.3D коробковий пакет, нашу фабрику в Шеньчжені, ви можете відправити інші продукти на наш завод, потім ми покладемо продукти на дисплеї та упаковуємо дисплеї з продуктами в 3D коробка, а потім надсилати всі дисплеї та продукти; c. упакувати дисплеї як ваші вимоги
6) Зразок часу: кольоровий зразок потрібно 3-5 днів, кольоровий зразок потрібно: 2-3 дні
7) Збір за вибірку: ми повернемо всю плату за вибірку, якщо кількість замовлення досягає 500 шт
8) MOQ: наша MOQ складає 200 шт., Якщо ваша кількість замовлення менше нашого MOQ, ми зробимо це як замовлення на вибірку.
9) Час доставки: 12-15 днів, якщо у вас виникла нагальна потреба, ми можемо натиснути та спробувати завершити вантаж якнайшвидше.
10) Доставка: у нас є довгострокове співробітництво експедитора, щоб допомогти вам організувати доставку, морським або повітряним шляхом, це нормально. Звичайно, ви також можете організувати доставку самостійно, ми допоможемо організувати завантаження безкоштовно.

У нас є команда професійних дизайнерів і машина прототипів, щоб ми могли спробувати зразок для вашого затвердження перед замовленням. Ці портативні дисплеї легкі, легкі в установці та побудовані, щоб витримати високий трафік роздрібного показу. дисплеї - це дружнє середовище, добре продумане та виготовлене, просунувши свій товар і компанію своєму клієнту.

Jiechuang Display є одним з провідних виробників та постачальників піддонів, наша фабрика може забезпечити покупців гофровані дисплеї піддонів, картонні стенди для демонстрації іграшок, іграшки картонні дисплеї відображає продукти з гарною ціною. Якщо ви шукаєте демонстраційні бренди або високоякісні товари, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Розслідування