Головна > ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Питання: 1. як ми починаємо співпрацювати?

A: Налаштовані наших дисплеїв, зазвичай ми почнемо з дизайну структуру й розміри для клієнтів. На даному етапі, клієнт повинні розповісти нам головну ідею про те, де дисплей бути зроблений на підлогу, стільниці або повісити до стіни. І повідомити докладні відомості про товари (розміру, ваги, як розміщення) або відправити нам кілька зразки продукції для дизайну, якщо можливо.

П: 2. ви могли б допомогти нам з ілюстрації?

A: Як правило, це клієнтів, які роблять ілюстрації самі по собі, якщо клієнт відчуває труднощі або не дизайнера для ілюстрації, ми можемо їм допомогти, оскільки вони нам пропонують базові ілюстрації інгредієнт. Далі, щоб зробити колір зразка до масового виробництва.

Питання: 3. ви пропонуєте вибірки?

A: Так, ми можемо запропонувати порожній зразок або барвисті зразка за струменевого друку, це в основному для клієнтів, щоб перевірити вимір, якість паперу, ваги, що підтримують здібності.

Запитання: 4. Скільки часу потрібно, щоб зробити зразка?

A: Порожній зразок потребує 1-3 дні, колір зразка потребує 3-5 днів.

Запитання: 5. як ви берете для зразка?

A: Ми зазвичай беремо невелику суму грошей для виготовлення зразків, просто достатньо кришка вартості . Ми не буде володіти гроші на прийнятті зразка. Коли замовлення підтверджено, на зразок може бути абонентна плата від загальної вартості замовлення.

Запитання: 6. ми зразка кольору за струменевого друку для перевірки можна використовувати колір в масовому виробництві?

A: Ні, тому що процес струменевого друку є повністю відрізняється від офсетного друку в масовому виробництві. Колір буде відрізнятися від кольорів у серійне виробництво. Якщо клієнти хочуть бачити, як колір буде виглядати в масовому виробництві, ми пропонуємо клієнтів A3 або A4 розмір друку доказ яких 90% близькі до кольору в масовому виробництві.

Питання: 7. як ви судно зразка?

A: Ми зазвичай корабель DHL, UPS, FedEx або ТНТ. І кур'єр-заряд сплачену клієнтом проти приїзду. Якщо клієнт не має кур'єра/c, ми можемо допомогти клієнтам знайти найбільш економічний кур'єрська служба агента а потім клієнта платити нам кур'єр-заряд, ми перенести його на кур'єр агента. Не хвилюйтеся, вантажного буде повністю заряджений на третю сторону, яка є експедитор.

Питання: 8.What, час для об'ємних порядку? Та умови оплати?

A:  Про 15-20days після депозит досягає наш рахунок за TT, 40% від загальної суми депозит. Після товарів закінчили і перевірив клієнтами 60% баланс необхідно приділяти тоді, що перед відправкою.

Запитання: 9. як показати клієнтами процедур збиратися картонні дисплей?

A:   Ми запропонуємо складальні інструкція по лінії або фотографії. Якщо клієнт до цих пір труднощі після розгляду складання інструкцій, ми запропонуємо відео ясно показують, клієнта про крок за кроком.