Дисплей для стендів на замовлення з картону для реклами напоїв та напоїв у супермаркеті

Дизайн під замовлення для дизайнерського картону для виготовлення напоїв та напоїв у супермаркеті Про нас: Ми є професійним виробником дисплея POP картон. Ми маємо більш ніж 10-річний досвід роботи в галузі індустрії дисплеїв POP картон, і користується гарною репутацією. Наша продукція виграла клієнтів ...

Відомості про продукт

Індивідуальний дизайн картонної стенд для реклами напоїв та напоїв супермаркетів


Про нас:

Ми є професійним виробником дисплея POP картон. Ми маємо більш ніж 10-річний досвід роботи в галузі індустрії дисплеїв POP картон, і користується гарною репутацією. Наша продукція завоювала схвалення клієнтів у всьому світі.

 

Наш завод має 130 000 квадратних метрів заводу в незалежній будівлі, більше 100 старших співробітників, інтегрований виробничої лінії, а також імпортовано нові кольорові офсетні друкарські машини розміром 1,2 × 1,6 метра цього року.

 

Ми створюємо понад 1 000 нових стилів щороку, діла сповнює весь світ, будували міцні та довгострокові відносини з Wal-mart, Carrefour, DG, Tesco, Home Depot

Jiechuang Display є одним з провідних виробників і постачальників картонних дисплеїв, наша фабрика може надати клієнтам індивідуальний дизайн-картонний стенд для демонстрації напоїв і напоїв у супермаркеті з гарною ціною. Якщо ви шукаєте демонстраційні бренди або високоякісні товари, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Розслідування