Шампанське / вино / вода з пляшкою шиї теги Custom Design Друк з дешевою ціною

Найменування продукту: вино / пиво / напій китайські оптові пляшки емблеми для шиї велика кількість дешева ціна Що б ви не називали, те, що вам подобається називати 'em - бутылочными шиями, бутылочными шпильками або закупорними вішаками ... Ці маленькі купують точки покупки роблять відмінний маркетинг інвестиції Напірні пляшки ...

Відомості про продукт

Найменування продукту: шампанське / вино / пляшка для пляшок на шиї тег індивідуальний дизайн друку з низькою ціною

Що б ви не хотіли називати 'em - пляшками шеї мітки, бутылочки neckers або вузькі місця вішалки ... Ці маленькі покупки powerhouses роблять відмінні маркетингові інвестиції. Напій з пляшками виявився ефективним за низьких витрат на одиницю і можливість відслідковувати рентабельність інвестицій за допомогою штрих-кодів або кодів просування. Вони прості та знайомі для продавців, і ви навіть можете працювати з роздрібними торговцями, щоб поділитися ціною.

Ми виготовляємо індивідуальний значок для вивіски пляшок, тому прийнятна невелика кількість.

Приходьте і зв'яжіться з Джессікою за електронною поштою: display@displaystandpop.com для запиту!

Jiechuang Display є однією з провідних виробників та постачальників наклейок із наклейками, наша фабрика може надати клієнтам шампанське / вино / пляшечку з водою спеціальну друкарську конструкцію з дешевими цінами з гарною ціною. Якщо ви шукаєте демонстраційні бренди або високоякісні товари, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Розслідування