Запропонований рекламний білий акриловий стенд для реклами розпилювачів

Спеціальний рекламний білий акриловий стенд для розпилення розпилювачем. Всі види акрилових дисплеїв ми можемо поставити: ексклюзивний акриловий стенд з розкішшю, косметичний дисплей, акрилові дисплеї для ювелірних виробів (такі як косметичні дисплеї, ювелірні вироби, дисплеї для цифрових виробів), акрилові підставки .. .

Відомості про продукт

Запропонований рекламний білий акриловий стенд для реклами розпилювачів

Всі види акрилових дисплеїв ми можемо постачати:

індивідуальний розкішний акриловий стенд, косметичний дисплей, ювелірний дисплей
акрилові дисплеї (такі як косметичні дисплеї, ювелірні вироби, дисплеї для цифрових виробів), акрилові підставки, акрилові тримачі, акрилові рамки (такі як фоторамка, фоторамка, рамка для плакатів), види акрилового ящика (наприклад, цукеркове ящик, кухонний ящик, коробка пожертвування), акриловий знак, акриловий тримач для зберігання, акрилові календарні стійки, акрилові стаціонарні (такі як акрилові ручки, держатель для рукотиння, акриловий тримач для книг, тримач журналу), акриловий блок, акрилові паперові пакети, акрилові трофеї, акрилові нагороди , акрилові брелоки та інші акрилові рекламні вироби.

Матеріал ми можемо поставити:
Acrylic / pexiglass / PMMA - кольори або чіткі, Acrylite Plus, ABS, алюмінієвий акрил, Lexan та полікарбонати, акрилові не блищить, ПВХ, PS, PET, PETG та ін.

Jiechuang Display є одним з провідних виробників та постачальників акрилових дисплеїв, наша фабрика може надати замовникам рекламну білу акрилову стенд для рекламних продуктів з високою ціною. Якщо ви шукаєте демонстраційні бренди або високоякісні товари, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Розслідування